VW Passat 1.9 TDI целосна опрема

Цена: 176,700 мкд / 2,850
Локација: Гостивар - Гостивар
Тип на оглас: Се продава
Бренд: Volkswagen
Модел: Passat
Менувач: Мануелен
Каросерија: Седан
Гориво: Дизел
Производство: 2002
Километража: 250000

Во добра состојба. Мотор предни̇ца мењач замаец турбо ентери̇ер во добра состојба.

Од опрема и̇ма:

клима (која лади)
есп
абсалу фелни
добри гуми
електрични прозори
електрични ретровизори
атест на фолии
волан на подесуванје
аир баг
цд радио со усб

Друго околу цената и̇ма мал простор за договор

Информации за огласувачот

ИМЕ
070875702