Toyota Corolla Verso

Цена: 248,000 мкд / 4,000
Локација: Крушево - Крушево
Тип на оглас: Се продава
Бренд: toyota
Модел: corolla_verso
Менувач: Мануелен
Каросерија: Caravan
Гориво: Дизел
Километража: 190000
Производство: 2003

Во одлична состојба. Од опрема поседува: климатроник ( одлично функционира)-серво- абс/есп- борд компјутер- два оригинални клуча со далечинско- алуминиумски бандаши со 4 нови летни гуми- електрично подесување на прозори и ретровизори- оригинал цд радио. Возилото е редовно одржувано, гаражирано и сервисирано. Го поседува најиздржливиот мотор на Тоyота 2.0 D4D 66кw со просечна потрошувачка од 4л/100км. Ентериерот, шасијата, подвозјето, на возилото се како на возило од салон!Возилото може да се види, проба и провери каде вие ќе посакате.

Информации за огласувачот

Aце
077790423