Stan vo naselba kisela voda

Цена: 1 мкд / 0
Локација: Кисела Вода - Скопје
Тип на оглас: Се продава

Се продава стан во изградба од 64 м² со две спални, вц, кујна, трпезарија, дневна соба и балкон. На убава мирна локација, во подножјето на Водно, на ул. "Димо Хаџи Димов" (спроти резиденцијата на компанијата за обезбедување "ОСА"). Во близина на зградата има, градинка, маркети, паркови, основно училиште... Зградата има 7 ката, а станот е на 4ти кат. Два лифта, централно греење (топлификација).
Цена по договор.
Телефон: 072315243 , 070631854.

Информации за огласувачот

Nikola Velkovski