Стан Карпош 1, Симпо

Цена: 65,000 мкд / 1,048
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Опременост: Празен
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 51
Градба: 1962
Адреса: карпош
Опрема: Реновиран, Лифт, Подрум

Продавам двособен стан во Карпош 1, Симпо, 51м2 +7м2 подрум и балкон, 4спрат, лифт, централно парно греење. Цена 65.000 евра.
Контакт тел 075 240 234

Информации за огласувачот

Vlado Vlado
075240234