Sprat od kuka 152m2 pocetok na Kozle
Повеќе слики

Sprat od kuka 152m2 pocetok na Kozle

Скопје, Центар
surface 152
bed 4
0 денари 0 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се продава спрат од куќа на главна улица 152м2 на почеток во Козле спроти црквата св.Јован.
Спрат 114м2 и приземје 38м2 со 118м2 двор
__________________________________________________
тел.070/335-990
аgencija_DOM@t-home

Информации
  • Квадратура: 152
  • Соби: 4