Се продава

Цена: 77,527 мкд / 1,250
Локација: Бутел - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Бренд: Daewoo
Модел: lanos
Менувач: Мануелен
Каросерија: Hedgeback
Гориво: Плин
Километража: 180000
Производство: 2000

Daewoo lanos 1.5 83hp 2000год
Регистрирана до октомври.
Атестиран нов плински уред редовно сервисирана. За дополнителни информации јавете се на 071 548 382

Информации за огласувачот

Martin
071 548 382