Се продава трособен стан од 83м2, Маџир Маало.

Скопје, Центар
surface 83
bed 3
10,762,500 денари 175,000 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава трособен стан од 83м2, Маџир Маало.
Се наоѓа на одлична локација во срцето на градот.
Станот е на 6-ти кат и е југозападно ориентиран, со прекрасен поглед кон центарот на градот.
Просторен ,комфорен, фамилијарен стан организиран со две спални соби, отворена дневна со кујна и трпезарија , два тоалета, една гаража.
Се продава целосно опремен со мебел и комплетна покуќнина буквално до лажичка.
Ваше е само да се вселите!!!
Тука сме да ви помогнеме во изборот за вашиот иделаен дом.
ШИФРА : B268
ЦЕНА : 175.000 ден
Контакт
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 83
  • Соби: 3