СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 81М2 СТАН ВО ХРОМ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 81М2 СТАН ВО ХРОМ

Скопје, Карпош
surface 81
bed 3
4,852,350 денари 78,900 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 81М2 ВО ХРОМ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 3ТИ КАТ ОД 5КАТА
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ПОДРУМ
СТАНОТ Е СО ПОГЛЕД КОН ПОРТА ВЛАЕ
ШИФРА 8649

Информации
  • Квадратура: 81
  • Соби: 3