СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 78М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 78М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Скопје, Карпош
surface 78
bed 3
107,625 денари 1,750 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 78М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ВО ГРАНД ПРЕСТИЖ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 4ТИ КАТ СО ЛИФТ
СЕВЕРОЗАПАД
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ ,БАЊА И ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ И ТЕРАСА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ

Информации
  • Квадратура: 78
  • Соби: 3