СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 53М2 СТАН ВО КАРПОШ 2

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 53М2 СТАН ВО КАРПОШ 2

Скопје, Карпош
surface 53
bed 3
4,889,250 денари 79,500 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 53М2 ВО КАРПОШ 2 СПРОТИ МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 9ТИ КАТ ОД ВКУПНО 13 СПРАТА СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА,ПОСЕБНА КУЈНА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ШИФРА 8422

Информации
  • Квадратура: 53
  • Соби: 3