СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 50М2 СТАН ВО КАРПОШ 3-CITY GARDEN
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 50М2 СТАН ВО КАРПОШ 3-CITY GARDEN

Скопје, Карпош
surface 50
bed 2
6,088,500 денари 99,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

Се продава трособен стан со површина од 50м2 во Карпош 3
Станот е позициониран на 3ти кат
Располага со дневна кујна трпезарија,спална соба,бања и тераса
Станот се продава празен со вградени плакари,кујна и бела техника
Југ ориентација
шифра 8429

Информации
  • Квадратура: 50
  • Соби: 2