Се продава Стан во Центар на топ локација

Цена: 90,000 мкд / 1,451
Локација: Центар - Скопје

Се продава стан во строг центар на топ локација. На 6ти кат (најгорен) во зграда со лифт. Зградата се наоѓа на мирно место (Градски ѕид) во непосредна близина на градинка, основно училиште и средно школо, на 1 минута од трговскиот центар Рамстор. Станот има мало претсобје, дневна со кујна, две спални и купатило со када. Распоредот може да се промени по желба на купувачот.
За информации на: 078 615 694

Информации за огласувачот

Илинка
078 615 694