Се продава стан 87м2, Центар
Повеќе слики

Се продава стан 87м2, Центар

Скопје, Центар
surface 87
bed 5
11,008,500 денари 179,000 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава стан од 87м2 во Центар, Градски Ѕид.
Станот е мноментално поделен на два стана со посебен влез.
Се наоѓа на 7 кат со лифт со централно парно греење.
ШИФРА: B332
ЦЕНА: 179.000e
Контакт
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 87
  • Соби: 5