Се продава стан 75м2, К.Вода
Повеќе слики

Се продава стан 75м2, К.Вода

Скопје, Кисела Вода
surface 75
bed 3
5,842,500 денари 95,000 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава стан од 75м2 во К.Вода кај Рампа, на ул.Емил Зола.
Станот е реновиран се наоѓа на 3-ти кат без лифт.
Со две спални соби, посебна кујна со трпезарија и отава, тераса, бања .
ШИФРА: C255
ЦЕНА: 95.000e
Контакт
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 75
  • Соби: 3