Се продава стан 54м2,Центар
Повеќе слики

Се продава стан 54м2,Центар

Скопје, Центар
surface 54
bed 2
61 денари 1 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава нов наместен стан од 54м2 на 9 кат(последен) со мала косина во спалната
Зградата е на локација на Јужен Булевар и има два функционални лифта
ШИФРА B280
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Контакт
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 54
  • Соби: 2