Се продава стан 50м2 во Црниче
Повеќе слики

Се продава стан 50м2 во Црниче

Скопје, Кисела Вода
surface 50
bed 2
5,412,000 денари 88,000 евра
Контакт
TOP POINT MG Недвижности
042613101078222334
Опис

Се продава стан 50м2 во Црниче.
Станот е на кат 2 од вкупно 3. Во зградата има лифт.
Станот има ходник, вц со бања, една спална соба, отворен простор кујна трпезарија дневна и тераса на која се излегува и од дневната и од спалната соба.
Од греење станот има индивидуално парно плус клима во дневната соба..
Станот има имотен лист и е веднаш вселив.
Цена: 88.000 евра.
Во цената не е вклучен данок за промет од недвижности.
За повеке инфо 077943300

Информации
  • Квадратура: 50
  • Соби: 2