СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Скопје, Карпош
surface 50
bed 2
4,674,000 денари 76,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 49М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ ВО БЛИЗИНА НА МЛЕЧЕН РЕСТОРАН
СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА
ШИФРА 8421

Информации
  • Квадратура: 50
  • Соби: 2