СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН 3-СОБЕН 60М2 СТАН ВО КАРПОШ 3
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН 3-СОБЕН 60М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

Скопје, Карпош
surface 60
bed 3
5,719,500 денари 93,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 60М2 ВО КАРПОШ 3
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 2РИ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ПОДРУМ
СТАНОТ ПОСЕДУВА ПРОЕКТ ЗА УРЕДУВАЊЕ СО МЕБЕЛ
СЕВЕР ОРИЕНТАЦИЈА
КОМПЛЕТНО Е РЕНОВИРАН
ШИФРА 8515

Информации
  • Квадратура: 60
  • Соби: 3