SE PRODAVA RENO TVINGO

Цена: 40,000 мкд / 645
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Бренд: reno
Модел: tvingo

СЕ ПРОДАВА РЕНО ТВИНГО 1149 КУБ. НА БЕНЗИН.600 ЕУР. КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАН.КОНТАКТ ЦОБЕ ТЕЛ. 071227966

Информации за огласувачот

COBE
071227966