СЕ ПРОДАВА ОПРЕМЕНА ГАРСОЊЕРА 32М2 ВО ПОРТА ВЛАЕ СО ГАРАЖА
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА ОПРЕМЕНА ГАРСОЊЕРА 32М2 ВО ПОРТА ВЛАЕ СО ГАРАЖА

Скопје, Карпош
surface 32
bed 1
2,767,500 денари 45,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕНА ГАРСОЊЕРА СО ПОВРШИНА ОД 32М2 ВО ПОРТА ВЛАЕ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 6ТИ КАТ ОД ВКУПНО 14КАТА СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА И ТЕРАСА
ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПОДЗЕМНА ГАРАЖА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ЈУГОИСТОК ОРИЕНТАЦИЈА
ВСЕЛИВА ВЕДНАШ
ШИФРА 8703

Информации
  • Квадратура: 32
  • Соби: 1