СЕ ПРОДАВА ОПРЕМЕН 2-СОБЕН 57М2 СТАН ВО ХРОМ СО ПАРКИНГ

СЕ ПРОДАВА ОПРЕМЕН 2-СОБЕН 57М2 СТАН ВО ХРОМ СО ПАРКИНГ

Скопје, Карпош
surface 57
bed 2
4,735,500 денари 77,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ОПРЕМЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 57М2 ВО ХРОМ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 3ТИ КАТ ОД 3 КАТА БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ПОДРУМ
ИМА НАДВОРЕШНО ПАРКИНГ МЕСТО СО РАМПА САМО ЗА СТАНАРИТЕ
СЕВЕР ЗАПАД И ИСТОК ОРИЕНТАЦИЈА
ШИФРА 8754

Информации
  • Квадратура: 57
  • Соби: 2