СЕ ПРОДАВА НОВ ТРОСОБЕН 54М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НОВ ТРОСОБЕН 54М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ

Скопје, Карпош
surface 54
bed 3
4,151,250 денари 67,500 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54М2 ВО ГЕ ГЕ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРВ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ТЕРАСА
СЕВЕР ИСТОК ОРИЕНТАЦИЈА
СТАНОВИТЕ СЕ ВЕЌЕ ВСЕЛИВИ
ШИФРА 8524

Информации
  • Квадратура: 54
  • Соби: 3