СЕ ПРОДАВА НОВ +НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 35М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НОВ +НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 35М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ

Скопје, Карпош
surface 35
bed 2
2,798,250 денари 45,500 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 35М2 ВО ГЕ ГЕ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 4ТИ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ОПРЕМЕН СТАН И ПАРКИНГ МЕСТО 47500
САМО ОПРЕМЕН СТАН 45500
ШИФРА 8214

Информации
  • Квадратура: 35
  • Соби: 2