СЕ ПРОДАВА НОВ 4-СОБЕН 78М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 СО ПАРКИНГ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НОВ 4-СОБЕН 78М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 СО ПАРКИНГ

Скопје, Карпош
surface 78
bed 4
8,425,500 денари 137,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НОВ ЧЕТВОРОСОБЕН 78М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 1ВИ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ОД 65М2 -ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ТРИ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА,И ТЕРАСА ОД 13М2
ИМА ПАРКИНГ ПРОСТОР НА -1НИВО
СТАНОТ ЌЕ БИДЕ ВСЕЛИВ ЗА 2 МЕСЕЦИ
ШИФРА 8673

Информации
  • Квадратура: 78
  • Соби: 4