СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН 74М2 СТАН ВО КАРПОШ 4
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН 74М2 СТАН ВО КАРПОШ 4

Скопје, Карпош
surface 74
bed 3
83,025 денари 1,350 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 74М2 ВО КАРПОШ 4
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 4ТИ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ТЕРАСА
ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
+ПОДРУМ
ШИФРА 8538

Информации
  • Квадратура: 74
  • Соби: 3