СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 50М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 50М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Скопје, Карпош
surface 50
bed 2
4,920,000 денари 80,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 50М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 4ТИ КАТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА ОРГАНИЗИРАНИ КАКО ДУПЛЕКС
ЗАПАД ОРИЕНТАЦИЈА
ГРЕЕЊЕ НА КЛИМА
СТАНОТ НА ИМОТЕН ЛИСТ Е 30М2 А ОСТАНАТИТЕ 20М2 СЕ ВО ПОСТАПКА ЗА ЛЕГАЛИЗАЦИЈА
ШИФРА 8513

Информации
  • Квадратура: 50
  • Соби: 2