СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО КОЗЛЕ СО ДВОР
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО КОЗЛЕ СО ДВОР

Скопје, Карпош
surface 49
bed 2
4,384,950 денари 71,300 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 49М2 ВО КОЗЛЕ ВО БЛИЗИНА НА ФУРНА КОЗЛЕ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРИЗЕМЈЕ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ДВОРНО МЕСТО ОД 35М2 КОЕ Е НА ИМОТЕН ЛИСТ
СЕВЕРОЗАПАД ОРИЕНТАЦИЈА
+ПОДРУМ 7М2
СТАНОТ СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН
ШИФРА 8325

Информации
  • Квадратура: 49
  • Соби: 2