СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ЧЕТВОРОСОБЕН 86М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ЧЕТВОРОСОБЕН 86М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Скопје, Карпош
surface 86
bed 4
110,700 денари 1,800 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 89М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1-РЕЛАТИВНО НОВА ЗГРАДА ВО БЛИЗИНА НА ФАКУЛТЕТОТ ЗА ТУРИЗАМ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 3ТИ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ТРИ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА,ГОСТИНСКО КУПАТИЛО И ТЕРАСА
ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕРОЗАПАД

Информации
  • Квадратура: 86
  • Соби: 4