СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН 55М2 СТАН ВО КАРПОШ 2
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН 55М2 СТАН ВО КАРПОШ 2

Скопје, Карпош
surface 55
bed 2
6,765,000 денари 110,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 55М2 ВО КАРПОШ 2
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 2РИ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА,ПОСЕБНА КУЈНА ,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ПОДРУМ 9М2
ЗАПАД ОРИЕНТАЦИЈА
СТАНОТ СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СО МЕБЕЛ И БЕЛА ТЕХНИКА
ШИФРА 8367

Информации
  • Квадратура: 55
  • Соби: 2