Se prodava masa so 6 stolici

Цена: 5,000 мкд / 80
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Бренд: neznam

Se prodava masa so 6 stolici. dolzina 123 cm shirina 93 cena 5000

Информации за огласувачот

Igor Palahanov
076530027