Се продава гарсоњера 32м2, Аеродорм
Повеќе слики

Се продава гарсоњера 32м2, Аеродорм

Скопје, Центар
surface 32
bed 1
110,700 денари 1,800 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава гарсоњера од 32м2 во Аеродром, во комплекс Urban Garden.
Во нова зграда на 1кат со два лифта во влезот.
Се продава комплетно намесетен
ШИФРА: A227
ЦЕНА: 1800e /m2
Контакт
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 32
  • Соби: 1