СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 51М2 СТАН ВО КАРПОШ 3
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 51М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

Скопје, Карпош
surface 51
bed 2
4,729,350 денари 76,900 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВЕЌЕ ЕДНАШ РЕНОВИРАН ВО КАРПОШ 3 ВО РУСКИТЕ ЗГРАДИ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРИЗЕМЈЕ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
+ПОДРУМ
СЕВЕР ЈУГ ОРИЕНТАЦИЈА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ШИФРА 8624

Информации
  • Квадратура: 51
  • Соби: 2