СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Скопје, Карпош
surface 49
bed 2
110,700 денари 1,800 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 49М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРИЗЕМЈЕ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
2016 ГОДИНА НА ГРАДБА
ШИФРА 8431

Информации
  • Квадратура: 49
  • Соби: 2