СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО КАРПОШ 4

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 49М2 СТАН ВО КАРПОШ 4

Скопје, Карпош
surface 49
bed 2
3,751,500 денари 61,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 49М2 ВО КАРПОШ 4 ВО КУЛИТЕ ПРЕД МОСТОТ ОБЕДИНЕТИ НАЦИИ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРВ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ЈУГ ОРИЕНТАЦИЈА
ВО СТАНОТ Е ПОТРЕБНО РЕНОВИРАЊЕ
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ШИФРА 8358

Информации
  • Квадратура: 49
  • Соби: 2