СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 46М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 46М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

Скопје, Карпош
surface 46
bed 2
4,243,500 денари 69,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 46М2 ВО КАРПОШ 3 ПОЗАДИ ГИМНАЗИЈАТА НИКОЛА КАРЕВ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРВ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
СЕВЕР ОРИЕНТАЦИЈА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ВО СТАНОТ Е ПОТРЕБНО РЕНОВИРАЊЕ
ШИФРА 8350

Информации
  • Квадратура: 46
  • Соби: 2