Се продава дуплекс 88м2,К.Вода
Повеќе слики

Се продава дуплекс 88м2,К.Вода

Скопје, Кисела Вода
surface 88
bed 4
4,920,000 денари 80,000 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава комплетно опремен дуплекс во К.Вода во близина на Дом за слепи.
Станот е со вкупна квадратура од 88м2 на две нивоа.
I ниво 60м2 - 2 спални соби, кујна со дневна и трпезарија, купатило и голем балкон
II ниво 28м2 - 1 спална соба и отворена дневна соба
ШИФРА:C247
ЦЕНА: 80.000e
КОНТАКТ
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 88
  • Соби: 4