СЕ ПРОДАВА 4-СОБЕН 90М2 СТАН ВО КАРПОШ 4

СЕ ПРОДАВА 4-СОБЕН 90М2 СТАН ВО КАРПОШ 4

Скопје, Карпош
surface 90
bed 4
8,610,000 денари 140,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 90М2 ВО КАРПОШ 4- НА ИЛИДЕНСКА
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 5ТИ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ТРИ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА,ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ И ТЕРАСА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
СТАНОТ Е КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН И ОПРЕМЕН СПРЕМЕН ВЕДНАШ ЗА ВСЕЛУВАЊЕ
СЕВЕРОИСТОК
ШИФРА 6713

Информации
  • Квадратура: 90
  • Соби: 4