Se iznajmuva nov stan na prizemje za deloven prostor

Цена: 250 мкд / 4
Локација: Аеродром - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Полунаместен
Паркинг: Гаража
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 45
Градба: 2021
Адреса: bulevar-treta-makedonska-brigada
Опрема: Лифт, Шпорет, Фрижидер

Се изнајмува нов невселуван празен стан од 45м2 и тераса од 40 м2 и подземен паркинг 22 m2 на прво ниво на одлична локација во Аеродром Мичурин на булевар Трета Македонска Бригада на 3 минути одалечен од автобуска и железничка станица.
Зградата е новоградба . Станот е погоден за канцелариски простор, ординација, козметичко студио и итн.
Се издава на подолг временски период На минимум 12 месеци

Информации за огласувачот

Ivica
070409319