Се издаваат соби во населба Рача

Цена: 1 мкд / 0
Локација: Охрид - Охрид

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја соба е опремена со посебни купатила, посебни тераси,посебни влезови, посебни фрижидерчиња, телевизори. Има бежичен Интернет.Располагаме со комплетно опремена заедничка кујна, има можност и за скара.Се наоѓаме во нас.Рача после Билјанини Извори.Пред нас наоколу 600-700 метри се наоѓаат плажите Golden Beach, Кадмо, Куба Либре.ЗА подетални информации контактирајте не на следниот број: 078344338

Информации за огласувачот

Stiven Pazarkoski
078344338