Se izdava stan

Цена: 12,000 мкд / 193
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: Гаража
Соби: 2
Квадратура: 40
Градба: 2010
Балкони: 6
Адреса: roza_luksemburg
Опрема: Лифт, Клима, Инвертер, ТВ, Шпорет, Фрижидер

Се издава две собен стан, зад Католичка Црква на ул. Роза Луксембург. Станот ена прв кат, комплетно наместен со паркинг и тераса. Цена 210 еур. Контакт 070 208 464

Информации за огласувачот

Metodija Bogeski
070 208 464