Se izdava stan 56m2 prvi kat pozadi Sobranie
330евра
Повеќе слики

Se izdava stan 56m2 prvi kat pozadi Sobranie 330евра

Скопје, Центар
surface 56
bed 2
21,525 денари 350 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се издава намедтен реновиран двособен стан 56м2 на први кат позади Републичко Собрание и Автомакедонија.
Сопствено греење со електрични Конвектори ефикасни и штедливи
Обезбеден паркинг .
-----------------------------------------
Agencija"DOM"-Skopje
tel.070/335-990

Информации
  • Квадратура: 56
  • Соби: 2