СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН 48м2 СПРОТИ ФОН
Повеќе слики

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН 48м2 СПРОТИ ФОН

Скопје, Центар
surface 48
bed 2
18,450 денари 300 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се издава нов стан 48м2 спроти ФОН
Дневна , спална,Купатило со туш кабина
Цена: 300 evra
________________________________________________
Агенција " ДОМ -Скопје
тел.070/335-990
070/335-977
agencija

Информации
  • Квадратура: 48
  • Соби: 2