СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН 40м2 Н.ПРЖИНО _200€
Повеќе слики

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН 40м2 Н.ПРЖИНО _200€

Скопје, Центар
surface 40
bed 2
12,300 денари 200 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се издава наместен стан 40м2 во нова зграда
дневна со кујна и трпезарија , посебна спална.
Цена:200евра
Stanot ke bide sloboden za vseluvanje
od 15.11.2203
*****************************************
Agencija" DOM "-Skopje
tel.070/335-990

Информации
  • Квадратура: 40
  • Соби: 2