СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН 85м2 ВО МИЧУРИН
Повеќе слики

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН 85м2 ВО МИЧУРИН

Скопје, Центар
surface 55
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се издава 3-собен стан 85м2 во Аеродром во Мичурин ,парно ,климатизирано ,дневна две спални .
cena:250 evra
--------------------------------------------------------
Agencija"DOM"-Skopje
tel. 070/335-990

Информации
  • Квадратура: 55
  • Соби: 3