Se izdava lux.apartman vo ohrid

Цена: 0 мкд / 0
Локација: Охрид - Охрид
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: На улица
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 43
Опрема: Реновиран, Лифт, Подрум, Клима, Инвертер, Камин, Телевизор, Шпорет, Фрижидер, Дуплекс

Се изнајмува луксузен стан во центарот на Охрид. Апартманот има посебна дневна соба, кујна, спална соба, тоалет и тераса. Опремен со телевизор, кабловска ТВ, клима уред, зима греење, WI-FI, машина за перење, машина за миење садови и други електрични апарати за удобен престој во Охрид.
Овој апартман е 3-минути пешачење од езерото. Во центарот на градот, апартманот Алех се наоѓа во мирно место, кое нуди сместување со две соби и тераса. Апартманот Алех е отворен во текот на целата година.

http://ohridapartment.com/

Информации за огласувачот

Gjoko
076206155