Se itno prodava 1/2 kuke i zemjišta

Цена: 496,000 мкд / 8,000
Локација: Гази Баба - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Опрема: Реновиран, Лифт, Подрум, Клима, Инвертер, Камин, Телевизор, Шпорет, Фрижидер, Дуплекс

Se itno prodava 1/2 kuke i zemjišta cena 8000 evra telefon 071-592-495

Информации за огласувачот

Teo
071592495