Продавам Тоуота RAV4

Цена: 5,800 мкд / 93
Локација: Аеродром - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Модел: rav4
Менувач: Мануелен
Каросерија: SUV
Гориво: Дизел
Километража: 180000
Производство: 2004
Бренд: toyota_

Продавам Тоуота RAV4, произведена 2004 година, дизел, со пет врати, регистрирана. Одлично сочувана, со следнава опрема: клима, електрика на прозори, електрика на ретровизори, централно заклучување, цд, радио, борд компјутер, серво волан, ABS и друго. Цена 5800 EUR.
Информации на тел. 071/ 399 865 Ацо

Информации за огласувачот

Aco
071399865