Продавам нива

Цена: 25,000 мкд / 403
Локација: Илинден - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Адреса: јурумлери
Квадратура: 4800

Продавам нива 4800м2,вода,струја.Поволно.

Информации за огласувачот

Продавач
071382075