Продавам Мазда 323 прв газда

Цена: 2,100 мкд / 33
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Бренд: Mazda
Модел: 323
Менувач: Мануелен
Каросерија: Hedgeback
Гориво: Дизел
Производство: 2000
Километража: 240000

Прв газда Мазда 323 DTI 2000 г. регистрирана до јули 2022г. со зелен картон, 4 летни гуми, 4 зимски гуми со бандаши, со Клима 2000кубика 66 киловати Дизел.
Контакт телефон 078 239-346, 075 271-715

Информации за огласувачот

Марјан
075271-715