Плац од 5000м2 на излезот од село Бистрица кон Кравари

Цена: 0 мкд / 0
Локација: Битола - Битола
Тип на оглас: Се продава
Квадратура: 5000
Адреса: s.bistrica-bitola

Se prodava plac na izlezot od s.Bistrica kon Kravari vednas na samiot pat

Информации за огласувачот

Mence
070919217, 077757470